0

Bacho žiedų terapija

…rasa nuprausė, salulelė kaitino, vėjelis šiūreno, tavo delne dosnumu nugulė, gyslomis sroveno, atgaivą suteikė, veidas žara nukaito…

 

Iš gėlių žiedų gaminama esencija asmeniškai kiekvienam žmogui. Ekstraktų komponentai parenkami atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus būseną, temperamentą, ligos ar negalavimo pobūdį, poreikius ir pan.

Ši terapija apsaugo nuo disbalansinių emocijų (nekantrumo, smulkmeniškumo, nepasitikėjimo, pavydo, baimės, įvairiausių kompleksų ir kt.). Taip pat gali suteikti trūkstamų emocijų spalvą. Savaime tai natūralus ir saugus profilaktikos metodas, padedantis streso atveju, dvasinei ir emocinei pusiausvyrai atstatyti, savęs pažinimo ir savo gyvybinio šaltinio jėgų atnaujinimui.

Terapija atgaivinanti odą, sielą ir emocijas

Terapija  skirta visoms amžiaus grupėms, galima pritaikyti netgi gyvūnams ir augalams.
38 flakonėliai įvariausių gėlių ir augalų koncentratų su gražiausiais žinomais ir nežinomais pavadinimais Klėstenė, Dirvinis Girstukas ar Gluosnis ir Ąžuolas ateina žmogui į pagalbą 7 pagrindinėms emocijoms balansuoti: baimei, neužtikrintumui, dabarties „skonio praradimui“,vienatvei, jautrumui išoriniam poveikiui,silvartui ir nevilčiai, perdėtam rūpinimuisi kitais.

Kada gali prireikti žiedų esencijos pagalbos?

Kai  mumyse ilgai gyvena tokios emocijos kaip: baimė, slogi nuotaika, nusiminimas, nerimastingumas, nepasitikėjimas, apatija, liūdesys, nemiga, kaltės jausmas, kritiškumas ar netolerancija, ar kai atvirkščiai esame labai atlapaširdžiai, minkšti ir perdėm atsidavę aplinkai. Vartojant esencijas ima pasireikšti pozityvi emocijų atsvara: meilė, gerumas, atjauta, tolerancija, ramybė, pasitikėjimas, galia, džiugesys ir pan. Bacho Žiedai suteikia emocinę pusiausvyra ir stabilumą.

Esencija gali padėti prieš egzaminus, šoko atveju, po traumų ir sukrėtimų – šiam atvejui yra gaminamas specialus mišinukas „Resource Remedy”, veikiantis kaip greitoji pagalba.

Penkiakomponentis Resource Remedy Star of Bethlehem – bejėgiškumo jausmas nuo fizinio ar psichinio išsekimo;
Rock Rose –  teroras ir baimė; Cherry Plum – neįmanomas savęs kontroliavimas; Impatiens – visokio pobūdžio  nerimastingumas ;  Clematis – priešalpiminė būsena.

Bacho Žiedų esencijos privalumai

efektyvu;
natūralu;
negali pakenkti;
nėra alerginių reakcijų ir jokio šalutinio poveikio;
nėra amžiaus apribojimo;
nepriprantama;
padeda stresui ir emociniam pervargimui;
sušvelnina ir sumažina emocinę būseną;
koreguoja elgesio reakcijas;
atsparumas stresui ir depresijai;
aktyvuoja savireguliacijos mechanizmą;
išlaiko emocinį stabilumą.

Vaikams Bacho žiedų esencijos padės, kai vaikas perdėm suaudrintas, agresyvus, tingus, nedėmesingas,  enustygstantis, greit pavargsta, išgyvena baimę be jokios priežasties, prabunda naktį,  bijo būti vienas, pastebėtas žiaurumas jo elgesyje, įniršis bendramečiams ar žaislams, jei pavydi savo broliui ar sesei, jei dažnai serga, kai kalasi dantys ir jis yra neramus, jei nėra potraukio mokslui ir pan.

Kad nustatyti kokių emocijų balanso reikia, atliekama apklausa-pokalbis, atsakoma į klausimus ir nustatoma kokią esenciją skirti, tereikia jūsų dėmesio, atvirumo ir noro sveikti.

Apklausos trukmė – iki 1 val.

Kaina 45 eur;   Pakartotinai -40 eur

  • SUSISIEKITE SU MUMIS

    8 682 60 221– BALTASIS KAMBARYS, Rita

  • Kontaktai

VšĮ „Žmogaus Studija“

Kainos

  • 60 min.
    45 Eur