0

Viana Stibal apie Theta Healing

Viana Stibal, trijų vaikų motina, 1995m. susirgo sunkia liga, kuri nepasidavė nei tradicinės, nei alternatyvios medicinos gydymo būdams. Tada ji nusprendė padėti sau pati. Per maaldą ir meditaciją sutelkusi dėmesį į savo vidų ji surado negalavimų priežastį ir ją pašalino. Ilgainiui moteris suprato, kad šiuo gydymo būdu ji gali padėti ne tik sau, bet ir kitiems. Šis metodas vadinamas Teta Healing ( gydymas).

 

 

Teta metodas paremtas meditacija, kurios metu pacientas padedamas teta gydymo specialisto atsiduria atsipalaidavimo būsenoje ir susijungia su kosmine energija. Teta yra tai, ką mes patiriame prieš užmiegant arba bundant iš miego. Teta pasekėjai tiki, kad Teta bangos yra tarsi riba skirianti sąmoningumo būseną ir pasamonę. Išmokęs kontroliuoti Teta žmogus sugeba pamtyti negalavius jam ir neigiamus įsitikinimus. Praktikos metu  teta specialistas stebi pacientą, klausinėja ir analizuodamas  jo kūno kalbą padeda žmogui suprasti kur jis dvasiškai “įstrigo”.

 

 

Psichoterapeutai, tyrę Teta metodą, teigia, kad šis gydymas artimas psichoanalizei – jis paremtas tuo, kad meditacijos metu surandama traumuojanti situacija, kurią žmogus vis iš naujo išgyvena, ir jos atsikratoma.

Teta gydymas – tai meditacinė dvasinė praktika, kuri energetiniame bei DNR lygmenyse padeda pasveikti žmogaus protui ir kūnui. Pasinėrę į tetą samonės būseną 4-7 hz dažnyje galėsite susilieti su pirmine kuriančia Visatos energija – Šaltiniu, Dvasia, Dievu. Ši vienybė leidžia giluminiame lygmenyje keisti ir transformuoti neigiamus įsitikinimus, traumas ir kitus pasamonėje glūdinčius ir kūną ribojančius veiksnius.

Naujoji biochemija. Akademikė V.J.Mironova

…ruošiama..

Sąmoningumo praktikos

..ruošiama..

Video

Video

Video