0

NUGAROS MASAŽAS HAKIM

lytėjimo įgalintas, dėmesiu aprėptas, rankomis išlaikytas…

Stipri ir švelni tuo pačiu metu, ši technika naudojama terapiniam poveikiui, skirta atsipalaidavimui ir savijautos pagerinimui.

Šios technikos poveikis išilgai stuburo esantiems nervams ir jų šaknelėms padeda atstatyti pažeistą ryšį ir atkurti teisingą energijos tekėjimą tarp nugaros smegenų ir žmogaus kūno organų. Kai šis ryšys yra harmoningas, žmogus jaučiasi gerai, jis yra sveikas ir džiaugsmingas, nes išnyksta įtampos ir su tuo susiję skausmai, stuburo slanksteliai atsistato į teisingą padėtį natūraliu būdu.

Seansai atliekami kartą per savaitę,

ENERGINIO MASAŽO SEANSAS

…likimui nepavaldus, meile susietas…

Energinis seansas –  malonus būdas spręsti dvasines ir fizines problemas.

Energinis seansas tinka spręsti psichosomatikos  problemas, kūno įtampas. Tai depresija, nemiga, neurozė, nepasitikėjimas savim, bulimijos ir anoreksijos atvejai, bendras silpnumas, išsekimas, negatyvaus poveikio pasekmės, taipogi tai ir sveikatos profilaktika.

Ši technika giliai paveikia mentalinį, emocinį ir dvasinį pasaulius. Padeda spręsti stuburo ir pilvo organų problemas, suteikiant gilų atsipalaidavimą, atpalaiduojant diafragmą, pilvo ertmės organus,įsitempusius palei stuburą raiščius ir sausgysles. Atėjusi nauja energetika stimuliuoja žmogaus gyvybinę prigimtinę energiją ir ji gali toliau tekėti, aktyvuojamos savigydos jėgos.

Senaso metu sudaromos sąlygos įsijungti energijos tėkmei, nukreipiant energiją  į visus organus ir ląsteles, kuriuos reikia atsatyti ar harmonizuoti.

VEIDO GALVOS DEKOLTE MASAŽAS

…ypatingai, tyrai  …

Ši veido terapija – tai naujas lytėjimo patyrimas, atliekant glostomuosius, lengvo maigymo ir sukamuosius judesius. Taškų stimuliavimas palaiko vidinių organų veiklą, veido lietimas visų pirma yra atpalaiduojantis, sumažina įtampą ir leidžia energijoms laisvai tekėti. Seanse patiriama raminanti psichiką būsena ir poveikis visiems vidaus organams, išlaisvinant mus nuo fizinių, energetinių ir emocinių įtampų. Atliekamas su rožių aliejais.

SOMATO - EMOCINIS MASAŽAS

…aido atgarsis ląstelėse…

Kūne mūsų emocijos atsispindi 3 kūno dalyse – tai galva, priekinis ir nugarinis kūno paviršius.

Galva – tai psichologinis lygmuo;
Priekinis kūno paviršius – tai organų lygmuo;

Nugarinė dalis  (raumenų-kaulų sistema).

Prisilietimai padeda suvokti kūno ribas ir formą; prisilietimai stimuliuoja sąmonę, pvz galima nepastebėti įtampos arba sudirgimo, kol kažkas nepalies blauzdos, kaklo, peties ar apatinės nugaros dalies. Jūs gaunate nauja informaciją apie savo kūną. Tai įgalina naują pasirinkimą ir jį stimuliuoja. Lygiai taip pat jūs galite nežinoti, kurį kūno vieta jaučiasi gerai ir patogiai, kol jūsų nepalietė ir kol nuo to nepajutote malonumo.

TETA SEANSAS - KONSULTACIJA

…įsitikinimų sistemai, stabilumui, harmonijai, ateičiai ir likimui…

Šis praktika skirta keisti bet kokių įsitikinimų sistemą, palengvinti gyvenimą, suteikti galimybių laisvę, pokyčius, norimą savijautą.

Tai neribotų galimybių praktika.

Terapija atgaivinanti kūną, sielą ir dvasią, ryšį su protėviais

Teta konsultacija yra meditatyvinis procesas, užtikrinantis fizinį, psichologinį, dvasinį sveikimą. Meditatyviu būdu klientas pereina į teta proto būseną, kurioje galima sukurti visą, ką pageidaujate, keičiant savo realybę.

Pokalbio metu  išsiaiškinami kliento norai, lūkesčiai, būsena ir keičiami įsitikinimai.

BACHO ŽIEDŲ TERAPIJA

…rasa nuprausė, salulelė kaitino, vėjelis šiūreno, tavo delne dosnumu nugulė, gyslomis sroveno, atgaivą suteikė, veidas žara nukaito…

 

Iš gėlių žiedų gaminama esencija asmeniškai kiekvienam žmogui. Ekstraktų komponentai parenkami atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus būseną, temperamentą, ligos ar negalavimo pobūdį, poreikius ir pan.

Ši terapija apsaugo nuo disbalansinių emocijų (nekantrumo, smulkmeniškumo, nepasitikėjimo, pavydo, baimės, įvairiausių kompleksų ir kt.). Taip pat gali suteikti trūkstamų emocijų spalvą. Savaime tai natūralus ir saugus profilaktikos metodas, padedantis streso atveju, dvasinei ir emocinei pusiausvyrai atstatyti, savęs pažinimo ir savo gyvybinio šaltinio jėgų atnaujinimui.

Terapija atgaivinanti odą, sielą ir emocijas

Terapija  skirta visoms amžiaus grupėms, galima pritaikyti netgi gyvūnams ir augalams.

RITUALAS RAINDROP

geles raindrop

…lietaus lašų prisilietime…

„Lašų“ metodas yra galinga, neinvazinė priemonė, skirta padėti organzimui tiesinant stuburo defektus (pvz. kifozė ar skoliozė).Atliekamas nugaros ir pėdų įtrinimas eteriniais aliejais

Raindrop atliekamas naudojant aukštos kokybės eterinius aliejus, kurie stipriai veikia imuninę sistemą,  palaiko natūralią organizmo apsaugą, veikia kraujotakos, kvėpavimo, endokrininę sistemą, taip pat virškinimo, nervų ir kt. organizmo sistemas. Šie aliejai, kuriuose yra daug antioksidantų, taip pat veikia kaip antiseptikas, pakelia nuotaiką, veikia mums kenksmingus virusus ir bakterijas, kurios gali žiemoti organizme.

Terapija atgaivinanti odą, sielą ir emocijas

Eteriniai aliejai padidina ištvermę ir energiją, padeda atsipalaiduoti,  valdyti stresą ir nusivylimą ir skatina bendrą sveikatą, gyvybingumą ir ilgaamžiškumą.

REIKI SEANSAS

…nežinomybės  apsiaustas – paslaptis, ne mūsų pasaulio tikrovė, išdidus nepaklusnumas… 

paprastas ir efektyvus  bionergetinio sveikatingumo metodas, atpalaiduoja ir  atnaujina jėgas, papildo gyvybine energija per prisilietimą, per tam tikrą rankų padėtį ant žmogaus kūno. Tai ypatingai harmoningas, neagresyvus žmogiškai sistemai metodas.

Tai padeda tiek fizinei, tiek emocinei ir psichinei žmogaus sveikatai, suteikia  pusiausvyrą ir harmoniją tiek atliekančiajam Reiki seansą, tiek gaunančiajam energiją.

PALSINGAS - HOLISTINIS MASAŽAS

…visatos ritmu, erdvės skambesiu…

Holistinė pulsacinė  giliai atpalaiduojanti technika

Švelni ir plastiška technika, pagrįsta ritmingais pasupimais ir patempimais („pulsing“ – pulsavimas). Specialisto rankomis sukuriamas lengvas sūpavimas, bangomis einantis per visą kūną, gerai atpalaiduoja, o

delnų pagalba atliekama vibracija,  išlaikant vibracinę bangą ir ritmą įjungiamos  galūnės, naudojant joms postūmius, tempimo  ir supavimo elementus. Visa tai atliekama švelniai, sukuriant sinchroniškumą ir vientisumą.

Terapija atgaivinanti kūną, sielą ir emocijas.

Minkštas supimas ir vibracijos bangos pereina per visą organizmą, aktyvizuojant įvairių sistemų darbą: kraujo apytakos, limfatinės ir hormoninės, nuimant įtampos blokus iš įvairių kūno vietų.