0

NUGAROS MASAŽAS HAKIM

lytėjimo įgalintas, dėmesiu aprėptas, rankomis išlaikytas…

Stipri ir švelni tuo pačiu metu, ši technika naudojama terapiniam poveikiui, skirta atsipalaidavimui ir savijautos pagerinimui.

Šios technikos poveikis išilgai stuburo esantiems nervams ir jų šaknelėms padeda atstatyti pažeistą ryšį ir atkurti teisingą energijos tekėjimą tarp nugaros smegenų ir žmogaus kūno organų. Kai šis ryšys yra harmoningas, žmogus jaučiasi gerai, jis yra sveikas ir džiaugsmingas, nes išnyksta įtampos ir su tuo susiję skausmai, stuburo slanksteliai atsistato į teisingą padėtį natūraliu būdu.

Seansai atliekami kartą per savaitę,

ŠVEDIŠKAS ATPALAIDUOJANTIS KŪNO MASAŽAS

…į ten, kur manęs nėra…

Kūno ir sielos harmonija – prisilietimas, svaigūs kvapų aromatai ir   judesys…

Švediško atpalaiduojančio seanso esmė – išsklaidyti bet kokią įtampą, tiek kūne, tiek psichikoje.

Kūno seansas švediška  technika, naudojant pirštų galiukus, leidžia giliau įeiti  į raumenų sluoksnius, technika nukreipta į geresnę kraujo cirkuliaciją, raumens apvalkalo (fascijos) ištempimą,padeda sąnarių paslankumui ir mažina tinimą..

Harmonizuojama organzimo sistemos veikla, šalinamas stresas ir depresija, nuovargis.  Seanso metu žmogaus protas panirsta į meditacinę būseną.

KLASIKINIS VISO KŪNO MASAŽAS

…kūno stiprybei, sielos ramybei…

Masažo terapija mažina skausmą, stresą ir nerimą, aktyvina kraujotaką ir sukuria kūno pusiausvyrą, kuri pagerina bendrą sveikatą ir gyvenimo kokybę. Jo metu taip pat yra pamaitinama oda – vienas iš didžiausių mūsų kūno organų. Nėra geresnio atlygio po įtemptos dienos, ilgos savaitės ar tiesiog norint pasimėgauti laiku sau. Tokia visapusiška, visa apimanti patirtis gali padėti jaustis pilnai atsipalaidavusiam. 

KLASIKINIS KOJŲ IR PĖDŲ MASAŽAS

…žingsnio lengvumui…

Šis masažas yra neprilygstamas malonumas, kuris ne tik mažina kojų nuovargį, bet ir yra unikali atpalaiduojanti procedūra. Kojų ir pėdų masažas stimuliuoja ne tik tiesiogiai veikiamus raumenis, bet ir teigiamai veikia visą kūną. To priežastis – didžiulis refleksinių taškų rinkinys pėdose, kuris atsakingas už viso kūno būklę. Šis masažas puikus pasirinkimas tiems, kurie patiria juosmens skausmus, kojų nuovargį ir tynimą. Rekomenduojama stovimą darbą dirbantiems žmonėms. 

KLASIKINIS NUGAROS MASAŽAS

… stiprybei ir sveikatai …

Tai naudinga ir maloni profilaktikos priemonė. Masažas efektyviai mažina susikaupusią raumenų įtampą, padeda mažinti nugaros skausmus, gerina kraujotaką, limfotaką ir medžiagų apykaitą. Klasikinis nugaros masažas rekomenduojamas sergant įvairiomis stuburo ligomis, dirbantiems sėdimą ar stovimą darbą. Po masažo gerėja miego kokybė, nuotaika. Norint gauti ilgalaikį rezultatą rekomenduojamas 5 ar 10 masažų kursas. 

KLASIKINIS GALVOS IR PEČIŲ JUOSTOS MASAŽAS

…atgaivinti kūną sielą ir emocijas …

Šis masažas yra puikus būdas palengvinti pečių ir kaklo įtampą. Galvos masažas yra terapinio masažo rūšis, atliekant masažo techniką ant galvos ir ją supančių sričių, pavyzdžiui, kaklo, menčių ir pečių. Šioms dalims švelniai atliekami masažiniai judesiai, kurie stimuliuoja nervus, atpalaiduoja įtemptus raumenis, paviršinius audinius ir pašalina stresą tiek emociškai, tiek fiziškai. Tokia raminanti patirtis padės pamiršti visus rūpesčius ir leis mėgautis vidine ramybe.