0

VEIDO MASAŽAS KOBIDO

…linijų plastiškumas, deivės savijauta, imperatorės stotas…

 

Japoniška veido terapija Kobido  – tai viena veiksmingiausių veido procedūrų, kurios tikslas yra dvejopas: užtikrinti veido grožį ir sustiprinti sveikatą.

Terapija susideda iš daugybės skirtingų, greitų ir ritmiškų judesių, paspaudimų, kurių dėka, paveikiame kaklą, veidą, galvą, sušildomi ir stiprinami veido raumenys, aktyvinama kraujotaka ir limfos tėkmė, oda valoma nuo toksinų, sugrąžinamas prarastas jos elastingumas, stangrumas bei skaistumas.

Kobido technika sukurta taip, jog terapijos metu pasiekiamas gilus ne tik veido, bet ir viso kūno atpalaidavimas. Procedūra efektyviai mažina susikaupusias įtampas, malšina nuovargį ir veikia raminančiai. Tad ši technika  vertinama kaip kūno terapija ir prilyginama viso kūno terapijai.

TAJŲ PĖDŲ MASAŽAS SU LAZDELE

žingsnio lengvumui…

 

 

Veikiant pėdas judesių įvairove ir specialia medine lazdele mes pasiekiame visas organizmo sistemas, nes visi vidaus organai yra sujungti energetiniais kanalais su tam tikrais taškais pėdose.

Tajų terapija – viena iš pagrindinių rytietiško gydymo komponentų. Žmogaus pėdose iš viso yra apie 70 tūkst. nervų taškų, kurie yra susiję su visais gyvybiškai svarbiais organais. Mūsų pėdos – tarsi mūsų gyvybinės sistemos žemėlapis.

AJURVEDINIS MASAŽAS SANTANA

…lengvumo akimirka, palaimos blyksnys…

 

Relaksacinė procedūra Santana – efektyvi relaksacijos priemonė, kuri padeda pašalinti stresą, atpalaiduoti įsitempusius ir skaudančius raumenis,  skatina odos ir gilesnių audinių kraujo apykaitą, sumažina galvos skausmus, išvaduoja nuo nemigos.

Relak­saci­jos metu vyk­sta laik­i­nas stab­dy­mas elek­trofiziologinių pro­cesų cen­trinėje ir per­ifer­inėje nervų sis­te­mose, dėka kurių pasieki­ame būseną artimą sveikam miegui arba med­itaci­jai.

Po masažo jaučiamas lengvumas ir ramybė. Šis masažas puikiai harmonizuoja kraujo cirkuliaciją bei vidinį pasaulį.

Terapijos metu  atliekami judesiai; gilūs plaukiantys, glostomieji, švelnūs, raminantys, lėti,vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas

AJURVEDINIS MASAŽAS KERALA

…gyvenimo tėkmė sielos klostėse… 

 

Terapija apima visas ajurvedinio masažo technikas, todėl itin gausu įvairių judesių ir jie bus nepaprastai malonūs. Išjudinamas visas kūnas, pradedant kojų pirštukais ir baigiant ausų galiukais. Terapijos metu veikiami gilieji raumenys, sąnariu sistema, stiprinamos sausgyslės ir raiščiai, atslūgsta patinimai.

Terapija atgaivinanti odą, sielą ir emocijas.

Taip pat veikiami refleksogeniniai taškai, atyvinama organų veikla, energetinė, limfinė ir imuninė sistemos. Tai terapija, tinkanti visiems, kurią galima atlikti kiekvieną dieną bet kuriuo dienos metu.

NUGAROS MASAŽAS HAKIM

Jimmy Lawlor Tutt'Art

…sielos šokis…

Stipri ir švelni tuo pačiu metu, ši technika naudojama terapiniam poveikiui,  skirta atsipalaidavimui ir savijautos pagerinimui.

Šios subtilios technikos privalumas yra tai, kad žmogui nėra būtina atlikti visą seansų kursą. Seansas atliekamas kartą per savaitę, vėliau – kartą į mėnesį, ir to užtenka, kad palaikytume savo organizmą geroje būklėje.

Net vienas  seansas duoda rezultatą, bet jei laikytis reguliaraus ritmo, tai efektas yra kur kas geresnis.

HAKIM terapija regeneruoja tarpslankstelinius diskus ir švelniai patempia stuburą, pagyvina energijos cirkuliaciją;  išsklaido raumenų įtampas; koreguoja stuburo mikropasislinkimus; atpalaiduoja spazmus; suaktyvina toksinų šalinimo iš kūno mechanizmus.

 

ATPALAIDUOJANTIS MASAŽAS

…harmonijos pilnatvės jungtys…

 

Kūno ir sielos harmonija, prisilietimo, kvapo, garso ir judesio sintezė. Harmonizuojama organizmo sistemos veikla, šalinimas stresas ir depresija, nuovargis. Seanso metu žmogus protas panirsta į meditacinę būseną.  Atpalaiduojantis seansas neabejotinai tiks visiems norintiems atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos,užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos.

Terapija atgaivinanti odą, sielą ir emocijas

Ši technika ypatingai efektyviai  atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirgumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį. Seansas suteikia stiprinantį sveikatą ir sukeliantį atsipalaidavimą efektą, malšina stresą, sumažina širdies ritmą bei kraujo spaudimą, veikia kraujotakos sistemą, limfos tekėjimą, virškinimą ir kt.